Specjalista Google Ads (AdWords)
Certyfikowany, Niezależny i Samodzielny

(zajrzyj i dodaj mnie na LinkedIn - CV w jęz. angielskim)

Prowadzę kampanie Google Ads w języku polskim i angielskim -
Samodzielnie - uzyskasz bezpośredni kontakt ze mną, nie współpracuję z żadną Agencją.
Jako firma jestem partnerem Google i specjalizuję się w reklamie Google Ads dla Firm i Sklepów Internetowych.

Mam ponad 7-letnie doświadczenie w Google Ads, prowadziłam i konsultowałam kampanie Google Ads dla ponad 100 firm, z różnymi poziomami budżetów (od 500zł na miesiąc do 20.000zł na tydzień) zarówno na etacie jak i obecnie już tylko we własnej działalności gosp. Przeanalizowałam różne strategie optymalizacji kampanii, kosztów, reklam w zależności od różnych wskaźników efektywności. Opracowałam własne metody prowadzenia kampanii Google Ads oraz ciągle je rozwijam poprzez szkolenia tematyczne i bieżące doświadczenie. Przeanalizowałam wiele różnych branż firm i śmieję się czasem, że wiem jaką firmę warto otworzyć, gdyż wiem ile kosztuje reklama;).

Posiadam solidny background informatyczny, więc mogę doradzić w kwestiach technicznych, pracowałam na etacie w informatyce, później jako freelancer zajmowałam się projektowaniem stron www oraz optymalizacją SEO (pozycjonowaniem). Od 2012 roku zajmuję się prowadzeniem kampanii Google Ads. W 2017 roku obrałam drogę specjalizacji już tylko w Google Ads.

Napisz do mnie, jeśli chcesz prowadzić kampanie efektywnie, z naciskiem na efekty przy minimalizacji kosztów, uzyskasz zawsze konkretną informację o opłacalności konkretnych rozwiązań. Pamiętaj, że na skuteczną reklamę w Google Ads trzeba mieć pomysł i realizować konkretną strategię optymalizacji. Nie wystarczy jednorazowa konfiguracja konta i kampanii Google Ads.

Przeanalizuję Twoją działalność i zaproponuję najlepsze rozwiązanie. Otrzymasz projekt strategii reklam Google Ads (AdWords) dopasowany do Twojej firmy, budżetu, branży, profilu usług, asortymentu sklepu internetowego, celu strony www. Mogę też pomóc w zakresie diagnostyki technicznej strony wwwy, sklepu internetowego, strony docelowej (landing page) oraz UX (user-experience), zaprojektowania optymalnej ścieżki użytkownika na stronie www lub w sklepie internetowym, aby uzyskać możliwie najwyższe współczynniki konwersji, najwyższą liczbę zamówień i sprzedaż. Konsultacji w zakresie UX (user-experience czyli doświadczenia użytkownika na stronie www) udzielam w odniesieniu do efektywności reklam Google Ads (parametrów wyniku jakości i innych). W pracy wykorzystuję Google Tag Manager, Statystyki Google Analytics, Google Planer, Google Ads Editor, Google Trends, Google Search Console itp. narzędzia.

2001

Realizuję pierwszą stronę www w ówczesnym języku HTML 4.01

2006

Dzięki internetowi porzucam etat informatyka i rozpoczynam pracę na własny rachunek

2012

Realizuję pierwszą kampanię Google AdWords oraz optymalizację SEO dla szkoły nauki jazdy w Warszawie

2013

Pozyskuję dotację z Unii Europejskiej, zakładam firmę oraz firmową stronę www - Webvert.pl

2015

Realizuję strony www już tylko w techologii responsywnej oraz usługi SEM (SEO + Google AdWords)

2017

Wybieram specjalizację i realizuję już tylko kampanie Google Ads (dawniej AdWords)

- PRACOWAŁAM DLA -