Niezależny -
Certyfikowany Specjalista Google Ads (AdWords)

(zajrzyj i dodaj mnie na LinkedIn - pełne CV w jęz. angielskim)

Prowadzę kampanie Google Ads w języku polskim i angielskim.
Moja firma jest partnerem Google i specjalizuje się w reklamie w Google Ads w zakresie reklamy tekstowej, banerowej oraz produktowej.

Jestem specjalistą z ponad 7-letnim doświadczeniem w Google Ads, prowadziłam i konsultowałam kampanie Google Ads (AdWords) dla ponad 100 firm, z różnymi poziomami budżetów (od 500zł / miesiąc do 20.000zł / tydzień). Przeanalizowałam różne strategie optymalizacji kampanii, kosztów, reklam w zależności od różnych wskaźników efektywności. Opracowałam własne metody prowadzenia kampanii Google Ads oraz ciągle je rozwijam poprzez szkolenia tematyczne.

Posiadam solidny background informatyczny, pracowałam na etacie w informatyce, później jako freelancer realizowałam strony www wraz z optymalizacją SEO (pozycjonowaniem). Od 3 lat zajmuję się już tylko kampaniami Google Ads, które prowadzę od 2013 roku. Wybór specjalizacji w Google Ads pozwala mi na dogłębne poznanie narzędzi i poszerzeanie wiedzy, na której korzystają moi klienci.

Napisz do mnie, jeśli chcesz prowadzić kampanie efektywnie, uzyskasz zawsze konkretną informację.
Z satysfakcją realizuję usługi i Politykę Przyjaznej Firmy dla każdego klienta niezależnie od budżetu.

Przeanalizuję Twoją działalność i zaproponuję najlepsze rozwiązanie. Otrzymasz projekt strategii reklam Google Ads (AdWords) dopasowany do Twojej firmy, budżetu, branży, profilu usług, asortymentu sklepu internetowego, celu strony www. Mogę też pomóc w zakresie diagnostyki technicznej strony wwwy, sklepu internetowego, strony docelowej (landing page) oraz UX (user-experience), zaprojektowania optymalnej ścieżki użytkownika na stronie www lub w sklepie internetowym, aby uzyskać możliwie najwyższe współczynniki konwersji, najwyższą liczbę zamówień i sprzedaż. Konsultacji w zakresie UX (user-experience czyli doświadczenia użytkownika na stronie www) udzielam w odniesieniu do efektywności reklam Google Ads (parametrów wyniku jakości i innych). W pracy wykorzystuję Google Tag Manager, Statystyki Google Analytics, Google Planer, Google Ads Editor, Google Trends, Google Search Console itp. narzędzia. Nie zajmuję się wizytówkami w Google Maps czy kontami firmowymi w Google.

2001

Realizuję pierwszą stronę www w ówczesnym języku HTML 4.01

2006

Dzięki internetowi porzucam etat informatyka i rozpoczynam pracę na własny rachunek

2012

Realizuję pierwszą próbną kampanię Google AdWords oraz optymalizację SEO dla szkoły jazdy w Warszawie

2013

Pozyskuję dotację z Unii Europejskiej, zakładam firmę oraz firmową stronę www - Webvert.pl

2015

Realizuję strony www już tylko w techologii responsywnej oraz usługi SEM (SEO + Google AdWords)

2017

Wybieram specjalizację i zajmuję się już tylko reklamą Google AdWords (obecne Google Ads)

- PRACOWAŁAM DLA -