O NAS

Marka Webvert (z jęz.ang. web-advert = reklama internetowa) powstała z inicjatywy Katarzyny Feliksik (Zajrzyj na LinkedIn / przeczytaj poniżej)
i skupia kilku-osobowe grono współpracujących specjalistów, aby móc jak najlepiej zrealizować usługi dla naszych klientów.

Pierwszą stronę www zrealizowaliśmy w 2001r. w języku HTML4.01, następne od 2008r. w XHTML1.0/CSS2.
Od 2013r. realizujemy już tylko strony responsywne - czytelne na każdym urządzeniu mobilnym - HTML5, CSS3, jQuery, Ajax, PHP.

Zajmujemy się reklamą i promocją firm (specjalizacje: usługi SEO i Google AdWords), wdrażaniem i utrzymaniem www (hosting i domeny, email - konfiguracje i instalacje) oraz 24h opieką informatyczną (help-desk, obsługa informatyczna i porady).

KATARZYNA FELIKSIK = PONAD 13 LAT w IT + 10 LAT WEBDESIGN + 7 LAT Google AdWords + 8 LAT SEO

Początkowo zajmowałam się projektowaniem stron www (HTML + PHP), lecz po pewnym czasie to zaczęło być zbyt mało, aby firmy mogły wyróżnić się w internecie.

Potrzebna była dodatkowa promocja stron. Mniej więcej około 2006 r. zrealizowałam stronę www dla rodzinnego biura rachunkowego, lecz wkrótce okazało się, że i ta strona nie wystarczy aby firma była widoczna w internecie. Zajęłam się więc podnoszeniem pozycji strony www biura w wyszukiwarce Google (pozycjonowaniem).

Google w międzyczasie stało się najpopularniejszym miejscem wyszukiwania informacji w Polsce i na świecie. I tak się zaczęła moja specjalizacja i praca w branży SEO/SEM.

W 2013 r. po latach pracy jako freelancer założyłam działalność gospodarczą pod marką Webvert. Obecnie obok realizacji stron www na platformie Wordpress specjalizuję się w marketingu w wyszukiwarce - pozycjonowaniu i optymalizacji stron www (SEO) oraz z sukcesem prowadzę kampanie Google Ads (AdWords) przy niskich i wysokich budżetach, różnych celach kampanii, dla firm wielu branż. Ustawiam wszystko tak, aby moi klienci mieli jak najlepszy rezultat.

Lubię pomagać. Z satysfakcją realizuję Politykę Przyjaznej Firmy. Zarządzam całością prac, dbam o szczegóły projektów i usługi dla każdego klienta niezależnie od budżetu. Staram się zawsze działać na 100% z ukierunkowaniem na cel. Wierzę, że w internecie można sprzedać wszystko;)

1991

Tim Berners-Lee publikuje pierwszą na świecie stronę www - info.cern.ch

1992

Postaje pierwsza polska strona internetowa - internet.pl

1995

Postaje portal Wirtualna Polska - wp.cnt.pl, od 1998r. już jako - wp.pl

2001

Realizujemy pierwszą stronę internetową w ówczesnej technologii HTML4.01

2006

Dzięki rozwijającemu się internetowi rozpoczynamy pracę na własny rachunek

2013

Pozyskujemy dotację z Unii Europejskiej i tworzymy markę Webvert

REKOMENDACJE KLIENTÓW

(kliknij w logo i zobacz pełny tekst referencji)
Natalia Bamber-Laskowska

"Miałam pewne wyobrażenia o swojej stronie, ale nie wiedziałam jak to ująć w słowa. Pani Kasia znakomicie wyczuła na czym mi zależy, a efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania."

-Natalia Bamber-Laskowska / BamberLaskowska.pl

Global-Med

"W trakcie współpracy przy realizacji strony www i seo otrzymaliśmy wiele cennych porad i informacji dotyczących wymagań rynku pod kątem reklamy internetowej."

-Jacek Niewęgłowski / Global-Med.eu

Chipcard

"Sprawne wykonywanie wszystkich założeń, a także konsultacja na każdym etapie tworzenia witryny internetowej sprawiła, że firma Webvert w pełni spełniła nasze oczekiwania i potrzeby."

-Dorota Gutkowska / Chipcard.pl

Między Kwiatami

"Perfekcyjna dbałość o każdzy szczegół i estetykę realizacji strony internetowej, na czym mi bardzo zależało, dlatego też wybrałam Panią Kasię."

-Beata Ługowska / MiedzyKwiatami.com.pl

Marbena Projekt

"Jeśli priorytetową cechą przy wyborze produktów jest jakość, to z pewnością warto postawić na tego wykonawcę. Koszty oferowanych usług są rozsądne, a to bez wątpienia również duży plus dla firmy."

-Maria Paliga / MarbenaProjekt.pl

Biuro rachunkowe Winst

"Wykonanie strony internetowej oraz opieka nad stroną bez zarzutu. Świetna współpraca przy wykonywaniu mojej strony. Polecam wszystkim usługi Pani Katarzyny."

-Beata Kołodziejek / Winst.waw.pl

Z NASZEJ BIBLIOTECZKI

Responsive Webdesign CookBook
Scientific Advertising
The Art of SEO
Advanced Google AdWords
Logo Design Love
Landing Page Optimization

KONTAKT

WSPÓŁPRACA

  • Shoper
  • Uczestniczymy w Programie Parnerskim Google AdWords