OGRÓD

Nawet najmniejsza zielona przestrzeń powinna być zagospodarowana zgodnie z naszymi oczekiwaniami, tak abyśmy czuli się w niej komfortowo. Zielone otoczenie wpływa na jakość naszego życia, więc warto poświęcić czas na to, aby było stworzone specjalnie dla nas. Może ono stać się oazą spokoju, dodatkową przestrzenią do pracy lub miejscem aktywnego wypoczynku.

Dzięki starannie przygotowanemu projektowi, stosownie do rodzaju zielonego obszaru oraz jego przeznaczenia, będziemy pewni, że właściwe rośliny zostały posadzone na właściwych stanowiskach, a to w przyszłości zaoszczędzi nam wiele pracy oraz kosztów.

Ogród, park, skwer, taras czy też inny zielony zakątek może być piękny także zimą, gdy rośliny zielone tracą liście, a zdobią go głównie iglaki.

Przestrzeń zieloną można zaplanować na lata!

Podczas wstępnej konsultacji prosimy o przekazanie potrzeb odnośnie wybranego zielonego obszaru. Zaplanujemy zieloną przestrzeń kompleksowo biorąc pod uwagę pielęgnację roślin, a także systemy nawadniające i inne instalacje. Zaprojektujemy rozkład terenu, a jego styl i charakter dopasujemy do charakteru miejsca.

Oferujemy możliwość stworzenia wizualizacji 3D planowanego obszaru zieleni, aby można było w przybliżeniu zobaczyć jak będzie on wyglądał przed realizacją. Wizualizacja ukaże wygląd roślin w ich pełnej dorosłości. Ważne jest uwzględnienie przyszłych rozmiarów roślin, po to aby nie posadzić ich zbyt blisko siebie.

Wraz z projektem przedstawimy kosztorys z harmonogramem prac, który będzie dostosowany do całkowitego budżetu inwestycji. Koszt realizacji projektu zagospodarowania przestrzeni uzależniony jest od wielkości działki / terenu do rozplanowania.

KONSULTACJE PROJEKTOWE

KONCEPCJE ZAGOSPODAROWANIA TERENU

WIZUALIZACJE
2D / 3D

ZESTAWIENIE ROŚLINNOŚCI

PRZEKRÓJ PRZEZ TEREN

KOSZTORYS REALIZACJI

PRZYKŁADOWE PROJEKTY